O firmie

Jesteśmy firmą z Krakowa a doradztwem zajmujemy się od 2003 roku. Działamy na terenie całej Polski. Nasz zespół to kilka osób, które wzajemnie uzupełniają się zdobytą, podczas swojej kariery zawodowej, wiedzą.

Od samego początku zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalistów przez co sukcesywnie podnosimy jakość usług. Priorytetem jest dla nas edukacja i cały czas dokształcamy siebie, jaki i naszych pracowników, przez co zwiększamy udział w rynku oraz podnosimy jakość naszych usług. Na początku działalności firmy postawiliśmy sobie cel aby być najefektywniejszą firmą na rynku i do tego celu dążymy.

Jesteśmy niezależni i nie zależni pozostaniemy. Dlaczego ?

Dzięki owej niezależności możemy praktycznie wszystko – to my wybieramy instytucje finansującą naszego klienta a nie oni wybierają nas. Możemy swobodnie negocjować oraz wykorzystywać możliwości, które nam daje rynek.

Zapraszamy do poznania naszej firmy.

Witryna www.gurufinancial.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Rozumiem