Usługi

Procesy gospodarcze wiążą się z koniecznością podejmowania działań niestandardowych, niekiedy o strategicznym znaczeniu. Przewidywanie rynku, analizowanie ryzyka czy wyszukiwanie okazji biznesowych bardzo często wymaga możliwości pozyskania niestandardowych, ale za to długoterminowych kapitałów na rozwój.

Mając bogate doświadczenie w tworzeniu i przekształcaniu przedsiębiorstw, a także bazując na szerokiej bazie doradców różnych obszarów i dziedzin gospodarki jesteśmy w stanie zapewnić pozyskanie kapitału oraz wiedzy niezbędnej do przeanalizowania możliwości i przeprowadzenia ekspansji na nowe obszary biznesowe.

Każdą inwestycje obsługujemy kompleksowo. Wraz z klientem pracujemy nad optymalną konstrukcją finansową jak i prawną projektu. W pełni angażujemy się w każdy etap inwestycji poczynając od planowania struktury kapitału założycielskiego, poprzez przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania finansowania, prace budowlane aż do komercjalizacji, sprzedaży całej lub części inwestycji.

Każdy klient jest inny i każdy ma inne oczekiwania, co do przedsięwzięcia, jakie chce zrealizować. Zawsze staram się słuchać i przestrzegać klientów przed zagrożeniami, na jakie natrafiliśmy podczas realizacji, które mieliśmy już okazję przeprowadzić.

Wieloletnie doświadczenie oraz różnorodność przeprowadzonych przez nas inwestycji to nasze główne atuty.

Posiadamy szeroką wiedzę o rynku nieruchomości. Nasi doradcy posiadają niezbędne licencję oraz wiedzę, która wykorzystujemy na potrzeby naszych klientów. Pośredniczymy w transakcjach kupno/ sprzedaż jak także przy komercjalizacji inwestycji realizowanych za naszym pośrednictwem.

Staramy się dopasować oczekiwania naszych klientów do realiów rynku. Każda nieruchomość jest inna i każdy przypadek potrzebuję innego spojrzenia. Staram się przygotowywać inwestycję pod transakcję tak aby osiągnąć zamierzony skutek.

Specjalizujemy się w obsłudze sprzedaży detalicznej inwestycji deweloperskich oraz komercjalizacji budynków biurowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nieruchomości komercyjne służą przede wszystkim najemcom i poprzez odpowiedni dobór rozwiązań finansowych zapewniamy stabilność finansową projektu. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia oraz doboru najemców dla specyfiki jego lokalizacji. Doradzamy kompleksowo. Poczynając od wyszukania potencjalnych klientów ich weryfikacji poprzez negocjacje cenowe, aż do finalizacji umowy pomiędzy stronami.

Zauważyliśmy, że okres oczekiwania na pozytywne rozpatrzenie wniosku niesie za sobą dodatkowe koszt, które ponosić musi klient.

Przygotowanie dokumentacji firmy przed wnioskiem o finansowanie jest kluczem do tego aby osiągnąć zamierzony efekt. Bardzo dużo zależy od przejrzystości przygotowanych dokumentów i ma to finalny wpływ na koszt kredytu oraz okres rozpatrywania wniosku. W zależności od instytucji finansującej są różne wymagania o raz standardy na które kładziemy podczas swojej pracy nacisk.

Dzięki naszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie skrócić okres decyzyjny nawet o 30% !

Efektywne zarządzanie kosztami firmy jest kluczem do jej sukcesu. Ciągle zmieniające się prawo oraz mnogość nowelizacji przepisów księgowych wymaga elastyczności oraz optymalizacji rozwiązań stosowanych w Państwa firmie.

Nasi Doradcy dysponują wiedzą oraz rozwiązaniami, które pozwolą Państwu na pełną kontrolę nad zobowiązaniami. Doradzamy w każdej fazie „życia” przedsiębiorstwa, zapewniamy przy tym bezpieczeństwo oraz pełną ochronę przekazanych nam informacji.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie.

Witryna www.gurufinancial.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Rozumiem